Küpsiste kasutamine. Selleks, et tagada loteriid.ee lehe töötamine me kasutame kasutaja liidest. Kui sul on küsimusi küpsiste kohta palun külasta meie Privaatsuspoliitika.
OK

Korraldame kaubanduslikke loteriisid

Loteriid.ee meeskond koosneb noortest, loomingulistest turundusspetsialistidest, kellel on aastatepikkune erineva sisu ja ulatusega kaubanduslike loteriide korraldamise kogemus Eestis ja Baltikumis.

Tagame tarbijaloterii korraldamise tsükli kogu ulatuses: alustades ideest ja loterii tingimuste koostamisest kuni auhindade loosimiste ja võitjate autasustamiseni.

Kaubanduslik loterii on tõhus turundusvahend toote reklaamimiseks ja äriliste eesmärkide saavutamiseks -

 • Müügimahtude suurendamine

  Müügimahtude suurendamine

 • Olemasolevate klientide autasustamine

  Olemasolevate klientide premeerimine

 • Uute klientide ligimeelitamine

  Uute klientide tähelepanu võitmine

 • Uute toodete tutvustamine turul

  Uute toodete tutvustamine

 • Kliendiandmebaasi loomine

  Kliendiandmebaasi loomine

 • Täiendav paigutus müügikohtades

  Täiendav kommunikatsioon ja nähtavus müügikohtades

Tarbijamängudes osalemine ja auhindade võitmine meeldib kõigile. Kaubanduslik loterii on suunatud nii tänastele kui ka uutele klientidele, pakkudes positiivseid kogemusi ning kutsudes kohesele tegutsemisele.

Meie teenused

Meie pikaajaline kogemus võimaldab meil pakkuda parimaid lahendusi tulemuslike kaubanduslike loteriide läbiviimiseks. Maksimaalselt tõhusate loteriitulemuste saavutamiseks pakume igale kliendile individuaalset lahendust, operatiivset suhtlust ning omapoolseid soovitusi, kuidas muuta tarbijamäng osalejatele võimalikult huvitavaks ja kaasahaaravaks.

1

Kaubandusliku loterii eesmärgi ja mudeli määratlemine

2

Sobiva auhinnafondi valimine

3

Dokumentatsiooni koostamine

4

IT-lahenduste väljatöötamine

5

Iga kaubandusliku loterii jaoks sobiva, tehniliselt põhjaliku ja ainulaadse www ja tekstisõnumi registreerimine

6

Registreerimiste jälgimine

7

Ebaausate osalejate ja võltsandmete filtreerimine

8

Loosimiste läbiviimine automaatse mehhanismi abil

9

Võitjate teavitamine

10

Auhindade kätteandmine

11

Loosimisaruannete koostamine

Tekstisõnumiloterii

Tekstsõnumiloterii võimaldab osaleda loosimisel, saates selleks mobiiltelefoniga konkreetse sisuga tekstisõnumi vastavalt loteriitingimustele.

Tekstsõnumiloteriide tingimused võivad varieeruda, kuid enamasti peavad osalejad saatma ostukviitungi numbri või toote pakendilt leitud koodi, registreerudes nii loteriis osalemiseks. Üks põnevamaid tekstisõnumiloteriide tüüpe on näiteks kiirvõidukampaania, kus osalejat teavitatakse kohe pärast koodi saatmist, kas ta on võitnud auhinna.

 • võimaldab osalejatel registreeruda loteriis osalemiseks mõne sekundi jooksul ükskõik millises asukohas;
 • on tootele suurepärane reklaamikanal;
 • võimaldab loteriikorraldajal registreerimisprotsessi reaalajas jälgida ning koguda elektroonilisi andmeid osalejate tegevuse statistika kohta.

Veebiloterii

Veebiloterii on loteriitüüp, mis võimaldab osalejatel osaleda loosimisel, külastades konkreetset kodulehte ja tehes toiminguid vastavalt loteriitingimustele.

Veebiloteriide tingimused võivad varieeruda, kuid kõige sagedamini peavad osalejad sooritama tasuta registreerimise loterii kodulehel. Veebiloteriisid korraldatakse paljudel juhtudel koos tekstisõnumiloteriidega, ühendades mõlemad andmebaasid ja tagades ühise loosimismehhanismi, mis on eriti aktuaalne näiteks võitjate väljaselgitamisel vastavalt põhimõttele iga ... . osaleja võidab auhinna. Või vastavalt põhimõttele konkreetne päev, konkreetne aeg, konkreetne arv auhindu.

 • võimaldab osalejatel lihtsalt ja mugavalt registreeruda loteriis osalemiseks mõne sekundi jooksul;
 • pakub mugavat juurdepääsu teabele loteriitingimuste ja võitjate kohta;
 • toimib suurepärase platvormina loteriis osalejate jaoks, et saada rohkem teavet vastava kampaania toote kohta kirjelduste, piltide ja muu teabe abil;
 • võimaldab loteriikorraldajal registreerimisprotsessi reaalajas jälgida ning koguda elektroonilisi andmeid osalejate tegevuse statistika kohta.

Kiirloterii

Kvantitatiivse auhinnafondi planeerimisel on soovitatav korraldada kiirloteriikampaania. Selle loteriitüübi plussiks on kiirus: osale, võida auhind kohe! Omakorda tuleb arvesse võtta, et tegeliku statistilise teabe kogumine pärast sellist kampaaniat on keeruline.

 • tasuta registreerimisprotsess;
 • kõrge tõhusus, kui korraldada loosimine koos promotsiooni või degusteerimisega kauplustes;
 • kampaaniatoodete müügimahtude kohene suurendamine;
 • tõhus turundusvahend väljaspool suurlinnu asuvates kauplustes, kus ostjatel võib olla piiratud juurdepääs Internetile või tekstisõnumi saatmisele.

Võimalikult eduka ja populaarse kaubandusliku loterii korraldamiseks soovitame teil pöörata tähelepanu mõnedele olulistele teguritele.

Suurepärane kampaania

Selleks, et tagada klientide huvi kampaanias osalemise vastu, soovitame teil läbi mõelda, kuidas oma sihtrühma loteriist tevitada: selge ja lihtne kodulehe disain, atraktiivne ja hästi sõnastatud reklaamsõnum, kampaaniamaterjalide jagamine müügikohas. Need on vaid mõned ideed, millele tasub loteriikampaania ettevalmistamisel tähelepanu pöörata.

Reaalne auhind

Üks olulisimaid aspekte kaubandusliku loterii efektiivsuse tagamisel on õigesti valitud auhinnad. Teie toote sihtrühma jaoks atraktiivsed auhinnad mõjutavad nende osalemisotsust loteriis. Eristuge ja üllatage oma kliente võimalusega võita põnevaid auhindu!

Mugav toode

Teie tarbijamäng õnnestub kindlasti, kui tagate hea nähtavuse ja aktiivse reklaamitegevuse loteriitootele loterii toimumise ajal. Olge loominguline ja püüdke oma klientide tähelepanu kaubanduses samaaegselt läbiviidavate müügikampaaniate, degusteerimiste, promotsioonide, hinnasoodustuste, eripakkumiste, 2+1, 3+2 tootekomplektide jmt abil!

Läbimõeldud loteriitingimused

Selgelt sõnastatud, ühemõttelised, hõlpsasti mõistetavad ja võimalikult lakoonilised loteriitingimused on veel üks samm loterii paremate tulemuste suunas. Mida vähem arusaamatusi, seda vähem ruumi ebaõnnestumistele. Soovitame teil teha loteriitingimused kättesaadavaks kodulehel ja trükiste näol müügkohas.

Reklaami oma tarbijamängu siin!

Loteriid.ee on ainus kaubanduslikele loterriidele spetsialiseerunud portaal Eestis. Oleme loonud hõlpsasti mõistetava interaktiivse keskkonna nii tarbijamängude korraldajatele kui ka osalejatele. Pakume tõhusat reklaamikanalit teavitamaks sihtrühma käimasolevatest tabijamängudest ning hõlbustame soovijail neis osalemist.

Loteriid.ee on kaubanduslike loteriide korraldajate ja loteriides osalejate virtuaalne kohtumispaik. Jagades infot tarbijakampaania kohta loteriid.ee lehel pakume teile:

 • nähtavust portaali avalehel;
 • aktiivseid linke tarbijamängu kodulehele;
 • ligipääsu tootekirjeldusele ja loteriitingimustele;
 • võimalust registreeruda kampaanias osalejaks;
 • andmebaasi loomist;
 • tarbijamängus osalejate arvu kasvatamist;
 • täiendavaid reklaamivõimalusi loteriid.ee lehel ja sotsiaalmeedias.